PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

TWÓJ LEKARZ RODZINNY

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych, diagnostycznych i pielęgnacyjnych. Nasze wykształcenie, doświadczenie i zaangażowanie połączone z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego sprawiają, że pomagamy Państwu w najlepszy możliwy sposób.

 

DLACZEGO MY?

Nasze mocne strony to:

Dogodny termin wizyty

U nas możesz umówić się na dogodną dla Ciebie godzinę i dzień - szanujemy czas naszych Podopiecznych i swój. Szczególną uwagę zwracamy na kontakt i rozmowę z naszymi pacjentami. Duży nacisk kładziemy na badania przesiewowe dzieci i młodzieży, profesjonalne doradztwo dotyczące szczepień, profilaktykę oraz edukację dotyczącą zdrowego trybu życia.

Każdego roku udzielamy ponad 30 tysięcy wizyt !

Część badań wykonywana jest na miejscu

W naszych gabinetach wykonujemy badania:

  • EKG,
  • pomiar ciśnienia tętniczego krwi,
  • pomiar poziomu cukru,
  • cholesterol, trójglicerydy, kwas moczowy, kreatynina, hemoglobina i alfa amylaza (UWAGA - tylko w przychodni w Jonkowie).

Dogodna lokalizacja

Jeżeli jesteś chory, źle się czujesz lub cierpisz z powodu uciążliwego bólu, możesz być pewien, że bez problemu i w bardzo krótkim czasie będziesz mógł do nas dojechać.

PRZYCHODNIA W OLSZTYNIE

Mieścimy się w samym centrum miasta, w sąsiedztwie TEATRU im. S. JARACZA, przy ul. 1 Maja 3.

Dla osób przyjeżdżających z okolic Olsztyna autobusem, pociągiem czy samochodem, jesteśmy najlepiej skomunikowaną przychodnią w mieście.

Od dworca PKP i PKS można dojechać większością linii autobusowych.

 więcej o przychodni...

PRZYCHODNIA W JONKOWIE

Mieścimy się przy ul. Lipowej 11w Jonkowie, w budynku będącym jednocześnie siedzibą GOPS i ZGK. Przychodnia w Jonkowie powstała z inicjatywy mieszkańców gminy. W chwili obecnej, po gruntownych remontach stanowi zadbany, nowoczesny obiekt wyposażony w dwa parkingi: jeden przed, drugi za budynkiem. 

Ważnym elementem wyposażenia jest winda pozwalająca na dojazd do sal rehabilitacji i gabinetów lekarskich pacjentom ze schorzeniami uniemożliwiającymi swobodne poruszanie się. 

 więcej o przychodni...

BLISKOŚĆ APTEK

Oprócz dogodnej lokalizacji samych przychodni, ważne są inne aspekty, np. związane z realizacją recept. W centrum Olsztyna, w bliskim sąsiedztwie, znajduje się kilka bardzo dobrze zaopatrzonych aptek. W Jonkowie zapraszamy do apteki "Prima" przy Placu 650-lecia Jonkowa, tel. 696-151-762, godziny otwarcia: pon-pt 8:00-19:00, sb 9:00-13:00.